skip to Main Content
شرکت مهندسین مشاور ساختمان چیست ؟

شرکت مهندسین مشاور ساختمان چیست ؟

 

شرکت مهندسین مشاور ساختمان چه تفاوتی با دیگر شرکت ها دارد؟

وجه تمایز بین این شرکت و دیگر شرکت ها نوع فعالیت آن و البته نام انتخاب شده بر آن می باشد. در این شرکت مشاوره های مهندسی که طبق علم و دانش در  این زمینه توسط متخصصین انجام می شود در حوزه ساختمان سازی و پروژه های عمرانی می باشد.

خدمات مهندسین مشاور

قبل از انکه با خدمات مهندسین مشاور آشنا شوید، بهتر است تعریفی در رابطه با چیستی مهندس مشاور در ذهن خود داشته باشید:

مهندس مشاور: مهندس مشاور، شخصی متخصص و باتجربه و باهوش و ذکاوت بالا می­باشد که به صورت مستقل خدمات مشاوره را در شرکت مهندسی مشاوره انجام می دهد. به زبان ساده تر به شخصی که خدمات مشاوره را ارائه می دهدف مهندس مشاوره گفته می شود.

تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی پروژه های مسکونی

پر اهمیت ترین بخش ساخت و ساز های عظیم، خدمات مشاوره ای آن است. خدمات مهندسین مشاور شامل:تعیین هدف برای پروژه، تهیه ملزومات برای پروژه، بررسی امکان پذیر بودن و یا نبودن پروژه، شیوه های بازگشت سرمایه اولیه، انجام تغییرات لازم در ماهیت پروزه، شیوه های تامین نیاز مالی پروژه و انتخاب نیروی لازم برای پروزه ساختمانی همچون پیمانکار و … می باشد.

وظایف مهندسین مشاور

مهندسین مشاور جهت ارائه خدمات حرفه ای برای مشتری های خود از اشخاص ماهر کمک می گیرند و به آن ها تکیه می کنند. این اشخاص جز اعضای تیم مهندسین مشاور می باشند که هر کدام در زمینه ای تخصص دارند و دانش و مهارت لازم در آن حوزه را به صورت فوق حرفه ای به کار می گیرند و سبب پیشرفت روند پروژه می شوند. از وظایف مهندسی پروژه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مدیریت پروژه: مهندسین پروژه درباره هزینه های و زمان انجام پروژه مذاکره می کنند و بعد ازاطمینان حاصل کردن از اجرا یکپارچه پروژه از شروع تا پایان، انجام آن را اغاز می کنند.

فن آوری: مهندسین پروژه با  بررسی جنبه فنی پروژه از فناوری های نوین در پروژه بهره می گیرند.

برنامه ریزی: نقش مهندسی مشاور در برنامه ریزی پروزه غیر قابل انکار است. آن ها با بررسی طراحی اولیه پروژه مدیریت زمانی درست و دقیقی را برای آن در نظر می گیرند.

نقشه برداری: مهندسین مشاور با بررسی و اندازه گیری زمین انتخاب شده برای استفاده در پروژه ها موفقیت آن را تضمین می کنند.

پشتیبانی پروژه: از دیگر وظیف مهندسین پروژه می توان به پشتیبانی آن ها در پروزه برای تمامی امور اشاره کرد، چرا که تخصص، تجربه و دانش لازم در آن را دارند.

مشاور طراحی ساختمان و معماری

چرایی استفاده از مهندسین مشاور ساختمان

تا به حال جمله همه کاره هیچ کاره به گوشتان رسیده است؟ احتما این که شخصی وجود داشته باشد که در حوزه های مختلفی فعالیت کند و در هر کدام دانش مختصری داشته باشدف اما چنین فردی که از هر حوزه اندکی می داند می تواند پروژه شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهد؟ مهندسین مشاور متشکل از نیروهای ماهر و برتر در زمینه های مختلفی است که در یک شرکت خدمات مهندسی مشاور گرد هم آمده اند و با تکیه بر علم یکدیگر پروژه شما را از هر نظر بررسی کرده و انجام می دهند.

در چه پروژه هایی به مهندسی مشاوره ساختمانی نیاز داریم؟

عملا زمانی که پروژه ساختمانی شما از ساختمان 5 طبقه فراتر می رود شما به یک تیم مهندسی مشاور نیاز خواهید داشت. هنگامی که برای یک پروزه زمان و سرمایه زیادی را صرف می کنید اهمیت بازگشت سرمایه امری اجتناب ناپذیر است و مهندسین مشاوره این تضمین را در صورت وجود در پروژه، به شما خواهند داد. مهندسین مشاور متخصص و با تجربه ما در شرکت پادیرمانا آماده خدمت رسانی به متقاضیان عزیز هستند. ما به شما موفقیت پروژه تان را تضمین می کنیم تنها کافی است از طریق سایت پادیرمانا با ما در

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top